2022 می 2

نتایج ماه آوریل: سود ۳ معامله‌گر برتر شرکت NordFX از ۲۳۰ هزار دلار بیشتر شد1 

شرکت کارگزاری NordFX برآیند معملات مشتریانش در ماه آوریل سال ۲۰۲۲ را جمع‌بنده کرده است. در این نوشته، خدمات معامله‌گری اجتماعی، PAMM و کپی معامله و همچنین، سودی که از شرکای IB شرکت گرفته می‌شود به طور یکجا مورد بررسی قرار گرفته‌اند.

بیشترین سود ماهانه، ۱۴۶ هزار و ۳۹۶ دلار، به مشتری‌ای تعلق دارد که شماره حسابش با ۱۶۲۰ شروع می‌شود.عمده‌ی معاملات این حساب با طلا (XAU/USD) انجام شده است.

مقام دوم برای یکی از معامله‌گران اهل جنوب آسیا است که شماره حسابش با ۱۴۶۵ شروع می‌شود. او که ۶۴ هزار و چهار دلار سود کسب کرده، معاملاتی با پوند بریتانیا (GBP/USD) انجام داده است.

سومین مقام از آن معامله‌گری شده است که شماره‌ حسابش با ۱۶۱۹ شروع می‌شود. او با انتخاب طلا، نقره و یورو به عنوان ابزارهای معاملاتی‌اش، سودی برابر با ۲۱ هزار و ۱۸۴ دلار کسب کرده است.

شرایط برای خدمات سرمایه‌گذاری منفعل NordFX به این صورت است:

  • سرویس CopyTrading هنوز هم ارائه‌دهنده‌ای فعال به نام KennyFxPro دارد. سیگنالی که نام پیچیده‌ی KennyFXPRO - Journey of $205 to $5,000 را یدک می‌کشد، با ۲۲۵ درصد سود از ماه مارس ۲۰۲۱، حداکثر ۶۷ درصد افول داشته است. مثل قبل، تقریبا تمام معاملات با استفاده از NZD/CAD ،AUD/CAD و AUD/NZD انجام شده‌اند. جفت‌ارز مشهوری مثل EUR/USD تنها ۰٫۱۹ درصد از معاملات آن‌ها را شامل شده است. سیگنال دیگری به نام KennyFXPRO-Prismo 2K از همین ارائه‌دهنده وجود دارد که از دیگری ۲ ماه جوان‌تر است. سود این یکی کمتر است؛ ۱۲۸ درصد. اما نزولش هم کمتر و حدود ۴۵ درصد است.

در میان تازه‌واردها می‌توانیم به سیگنال Darto Capital هم اشاره کنیم که سودی ۱۹۷ درصدی را تنها ظرف ۱۷ روز به دست آورده و حداکثر نزولش هم ۲۵ درصد بوده است. و البته که چنین نتیجه‌ای خیره‌کننده است. البته سبک معامله‌گری این سیگنال بسیار تهاجمی است و به همین دلیل، سرمایه‌گذاران باید تا حدی که می‌توانند، به مدیریت ریسک‌شان توجه کنند.

  • سه حساب برتر سرویس PAMM در طول ماه گذشته فرقی نکرده‌اند. رهبر آن‌ها هنوز همان مدیری است که KennyFXPRO نامیده می‌شود. این مدیر با حسابش به نام KennyFXPRO-The Multi 3000 EA در مدت ۴۶۲ روز، سرمایه‌اش را ۱۰۰ درصد افزایش داده است. حد نزولش هم زیاد نبوده است؛ تنها ۲۱ درصد. حساب TranquilityFX-The Genesis v3 که ۷۲ درصد سود را در مدت ۳۹۳ روز با حداکثر نزولی کمتر از ۲۱ درصد نشان داده است و همچنین، حساب NKFX-Ninja 136 که ۶۰ درصد سود از ۱۱ ژوئن ۲۰۲۱ با همین میزان نزول را در کارنامه‌اش دارد، در میان حساب‌های برتر هستند. مثل سرویس کپی معاملاتی، اکثر معاملات با NZD/CAD ،AUD/CAD و AUD/NZD انجام شده‌اند.

حساب Ultimate.Duo-Safe Haven که از انتهای فوریه شروع به کار کرده هم اخیرا توجه زیادی کسب کرده است. این حساب در طول این مدت نه تنها بیشترین سود ۱۷ درصد را کسب کرده، بلکه بیشترین حد نزولش هم ۲۰ درصد بوده است.

در میان شرکای IB شرکت NordFX، این سه برترین نتایج را داشتند:

  • بیشترین میزان کمیسیون، ۴۶۸۳ دلار، به یکی از شرکای اهل جنوب آسیا با چهار رقم ابتدای شماره حساب ۱۵۸۲ تعلق گرفت.
  • مقام دوم برای شریکی با چهار رقم ابتدایی شماره حساب ۱۵۶۵ بود که ۴۵۲۹ دلار کمیسیون دریافت کرده است.
  • انتهای لیست سه نفر اول، یکی از شرکای اهل آسیای شرقی حضور دارد که شماره حسابش با ۱۳۳۶ شروع می‌شود و ۴۰۳۱ دلار به دست آورده است.

***

پس از جمع‌بندی نهایی نتایج این ماه، باید خاطرنشان کرد که معامله‌گران دیگر هم توانسته‌اند فرصت عالی دیگری برای کسب سود به دست بیاورند. شرکت NordFX امسال هم لاتاری بزرگی را برای مشتری‌هایش برگزار کرده است. دویست جایزه‌ی نقدی در این لاتاری وجود دارد که به مبالغ ۲۵۰، ۵۰۰، ۱۲۵۰ تقسیم می‌شوند. همچنین این جوایز شامل دو ابرجایزه‌ی ۱۰ هزار دلاری هم هستند. ارزش کل جوایز اهدا شده به ۱۰۰ هزار دلار می‌رسد.

شما به سادگی می‌توانید در این لاتاری شرکت کنید و شانس این را داشته باشید که یک یا چند جایزه را به دست بیاورید. کلیه‌ی جزییات این قرعه‌کشی در سایت NordFX نوشته شده‌اند.

 

توجه: این محتوا نباید به عنوان توصیه‌ی سرمایه‌گذاری یا راهنمایی برای فعالیت در بازارهای مالی در نظر گرفته شود. هدف، تنها دادن اطلاعات است. معامله در بازارهای مالی با ریسک همراه است و می‌تواند باعث شود کل سرمایه‌تان را از دست بدهید.


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید