2021 ژانویه 13

برندگان آکادمی بین‌المللی معامله‌گری مسترفارکس-V و انجمن بین‌المللی معامله‌گران فارکس IAFT، در ابتدایی‌ترین روزهای سال ۲۰۲۱ مشخص شدند. یکی از برندگان، شرکت NordFX بود که سه جایزه‌ی ارزشمند و حرفه‌ای را دریافت کرد.

NordFX در انتهای سال ۲۰۲۰ سه جایزه‌ی جدید و ارزشمند دریافت کرد1 

آکادمی بین‌المللی مسترفارکس-V که در سال ۲۰۰۵ بنانهاده شده است، یکی از بلندپروازانه‌ترین و پیشروترین پروژه‌های آنلاین در حوزه‌ی معاملات آنلاین فارکس است. امروز معامله‌گران از بیش از ۵۰ کشور جهان در این آکادمی آموزش‌دیده‌اند. سرپرست و دانشجوهای آکادمی، کارایی موسسات مالی را در طول سال بررسی و آن‌ها را بر آن اساس رتبه‌بندی می‌کنند. شرکت NordFX، بارها خودش را در صدر این رتبه‌بندی یافته است. حالا، در انتهای سال ۲۰۲۰، جامعه‌ی آکادمی مسترفارکس-V یک بار دیگر هم مهر اعتماد و تاییدش را روی این شرکت گذاشته است و عنوان «قابل اعتمادترین کارگزاری جهان» را رویش گذاشته.

شرکت بر اساس رای‌گیری سالانه در وب‌سایت رقابت‌های IAFT دو جایزه‌ی دیگر هم دریافت کرده است. انجمن بین‌المللی معامله‌گران فارکس (IAFT) این وب‌سایت را ادامه می‌کند. بیش از ۲۰۰ هزار معامله‌گر از سراسر دنیا در این رای‌گیری شرکت می‌کنند. هریک از این اعضا می‌توانند در وب‌سایت رقابت‌ها رای دهند. به این ترتیب، می‌توانند به عینی‌ترین حالت ممکن به فعالیت‌های کارگزار دسترسی پیدا کنند.

شرکت NordFX برای سومین سال متوالی جایزه‌ی بهترین کارگزار آسیا را با اختلاف برنده شد. به این ترتیب، فعالیت‌های NordFX در این بخش مهم جهان بدون هیچ قید و شرطی شناخته شدند.

جایزه‌ی دیگری که انجمن بین‌المللی معامله‌گران فارکس به ‌NordFX داد، عنوان بهترین کارگزار ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۰ بود. این جایزه مانند عهدی بود که به موجب آن، شرکت احساس وظیفه می‌کند تا بهترین خدمات را به مشتری‌هایش ارائه دهد.


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید