2020 می 28

کنفدراسیون جهانی کسب و کار (WORLDCOB)، با گرد آوردن بیش از ۳۵۰۰ عضو از بیش از ۱۳۰ کشور دنیا، شرکت کارگزاری NordFX را به عنوان برنده‌ی جایزه‌ی کسب و کار برتر THE BIZZ مشخص کرد.

کنفدراسیون جهانی کسب و کار به ‌NordFX جایزه‌ی برتر کسب و کار را اهدا کرد1 

این تصمیم را کمیته‌ی ارزیابی WORLDCOB، بر اساس توصیه‌های اعضای فعال کنفدراسیون و تحقیقی گرفتند که انجمن‌های بین‌المللی و شرکت‌های درگیر در تحقیقات بازار در آن شرکت کرده بودند. به علاوه متخخصصین WORLDCOB برای این که اطلاعات مستقل و مرتبطی درباره‌ی فعالیت‌های شرکت به دست بیاید، از آژانس‌های روابط عمومی و شبکه‌های اجتماعی درخواست اطلاعات کردند. داده‌هایی که از بیش از ۱۰۰ اتاق بازرگانی گرفته شد هم در نظر گرفته شد.

کمیته‌ی ارزیابی بعد از این تمام داده‌های جمع‌آوری شده را با سیستمی شامل ۱۰۰ امتیاز تحلیل کرد. تمامی معیارها شامل مدیریت کسب و کار، کیفیت خدمات، سطح مدیریت، خلاقیت، مسئولیت اجتماعی شرکت و نتایج به دست آمده را در این سیستم گنجانده شده بودند. شرکت‌هایی که بیش از ۹۰ امتیاز گرفتند، به عنوان کسب و کارهای برتر شناخته و برای شرکت در رقابت‌های کسب و کار برتر BIZZ نامزد شدند.

جیسس مورگان، مدیر ارشد اجرایی کنفدراسیون کسب و کار با تبریک به مدیریت و کارکنان NordFX گفت «باعث افتخار است که از طرف هیئت مدیره‌ی WORLDCOB این نامه را برای‌تان می‌نویسم. من صمیمانه‌ترین تبریک‌هایمان را به تیم شما در NordFX عرض می‌کنم که به عنوان برنده‌ی رقابت‌های ما انتخاب شدید.  شما عنوانی را به دست آوردید که شایسته‌اش بودید. من امید دارم تا شما یکی از اعضای خانواده‌ی WORLDCOB شوید و بتوانید دستاوردهایتان را با دیگران به اشتراک بگذارید».


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید