2020 ژانویه 24

شرکت کارگزاری NordFX به مشتریانش، فرصت دیگری برای معامله‌گری سودده در بازارهای مالی سال ۲۰۲۰ ارائه می‌کند: خدمت کپی معاملات.

کپی معاملات: یکی دیگر از خدمات NordFX برای معامله‌گری و سرمایه‌گذاری1

کپی معاملات، نوع شفاف و ساده‌ای از معاملات اجتماعی است که در آن، تراکنش‌های حساب تامین‌کننده‌ی سیگنال به طور خودکار روی حساب مشترک کپی می‌شوند. این خدمت به معامله‌گران باتجربه اجازه می‌دهد که با فروش سیگنال‌های معاملاتی و تازه‌کارها، با کپی این سیگنال‌ها سود بیشتری به دست بیاورند. این خدمت، برای کسانی که به سرمایه‌گذاری منفعلانه در بازارهای مالی علاقه دارند هم مناسب است. چرا که نیازی به تجربه‌ی مستقل در معامله‌گری ندارد و زمان چندانی هم صرفش نمی‌شود.

می‌توانید ارائه‌دهنده‌ی سیگنال‌تان را با استفاده از کل داده‌های آماری‌اش انتخاب کنید؛ داده‌هایی که بیش از ۳۰ پارامتر را پوشش می‌دهند. همچنین، مزیت اصلی کپی معاملات هم این است که مشترکین بر حساب‌شان کنترل کامل دارند. مشترک در هر زمانی که بخواهد، می‌تواند یک یا چند معامله‌ی کپی‌شده را ببندد، اشتراکش را لغو کند و معاملات مستقل خودش را داشته باشد. همچنین، مشترک می‌تواند معاملات کپی شده را بسته به موجودی حسابش تغییر دهد و نسبت ریسک به سودش را به میزان مطلوب برساند.

این کار، این مزیت را هم دارد که مشترک تنها برای تراکنش‌های سودده و تنها برای سود کل دوره‌ی اشتراکش هزینه پرداخت خواهد کرد.

خدمت جدید به شما این امکان را هم می‌دهد که با استفاده از تمام ابزارهای معاملاتی موجود در حساب Pro استاندارد NordFX، معاملات را کپی و آن‌ها را ایجاد کنید. این ابزارها شامل جفت‌ارزهای فارکس، ارزهای دیجیتال، طلا، نقره، نفت و شاخص‌های اصلی سهام هستند.

تراکنش‌ها حتی زمانی که ترمینال خاموش باشد هم کپی می‌شوند. بنابراین، نیازی نیست که مشترک کامپیوترش را ۲۴ ساعت روشن نگاه دارد یا این که برای اجاره‌ی سرور اختصاصی هزینه‌ای کند.

شما می‌توانید به سایت رسمی این شرکت کارگزاری به آدرس www.NordFX.com بروید تا درباره‌ی نحوه‌ی کار خدمت کپی معاملات، تبدیل شدن به ارائه دهنده‌ی سیگنال یا مشترک بیشتر مطالعه کنید.


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید