2019 فوریه 21

چندین سال است که شرکت کارگزاری NordFX در نمایشگاه تخصصی فارکس Traders' Fair شرکت می‌کند. این نمایشگاه نیمه‌ی فوریه در بانکوک، بزرگترین شهر و پایتخت تایلند برگزار می‌شود.

متخصصین شرکت NordFX علاوه بر خدمات معاملات بازار فارکس که در آسیا به خوبی شناخته شده‌اند، سری جدیدی از محصولات را معرفی کردند که در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۱۸ معرفی خواهند شد. این محصولات شامل موارد زیر می‌شوند:

  • آخرین پلت‌فرم معاملات و سرمایه‌گذاری RAMM، با کنترل خودکار ریسک
  • معاملات حرفه‌ای در بازار ارزهای دیجیتال و شاخص‌های آن‌ها، مبتنی بر پلت‌فرم‌های متاتریدر ۴ و ۵
  • ابزارهای معاملات CFD شامل قراردادهای نفت و شاخص‌های اصلی سهام جهانی، مانند Dow Jones 30، S&P 500، DAX، NASDAQ-100 و Nikkei 225.
  • همچنین سرمایه‌گذاری در سبدها و سهم‌های معتبرترین و سودده‌ترین برندهای جهانی، شامل آمازون، مسترکارت، مایکروسافت، علی‌بابا، اپل، ویزا، گوگل، فیس‌بوک، پی‌پل، بویینگ، کوکاکولا، مک‌دونالد و بسیاری دیگر. این محصول نه‌تنها سود بالایی به همراه خواهد داشت، بلکه می‌توان با استفاده از آن تا ۱۰۰ درصد از سرمایه‌ی مشتریان محافظت کرد.

NordFX در تایلند پیشرفت‌‌های جدیدی را در حوزه‌ی فین‌تک به نمایش می‌گذارد1

به گفته‌ی رییس شعبه‌ی تایلند شرکت، «امسال، حدود ۲۰۰۰ نفر از غرفه‌ی NordFX در نمایشگاه Traders Fair بازدید کردند». وی همچنین عنوان داشت «این امر، فرصت‌هایی عالی را برای ارتباط با مشتری‌ها و معامله‌گرانی به دست آورد که درصددِ باز کردن حساب نزد ما بودند. موضوع مهمتر این است که ما نه‌تنها درباره‌ی محصولات جدیدمان به آن‌ها گفتیم، بلکه توانستیم درخواست‌هایشان را بشنویم و جهت توسعه‌ی شرکت‌مان در آینده را مشخص کنیم.

همچنین، توانستیم شراکت‌هایمان را تقویت کنیم و شرکای جدیدی بیابیم. این موضوع، یکی از فاکتورهایی است که نه تنها برای ترویج خدمات‌مان در تایلند، بلکه برای ترویج‌شان در سراسر جنوب آسیا اهمیت فراوانی دارد.

مایلم از تمام کسانی که NordFX را به عنوان کارگزارشان انتخاب کرده‌اند، یا این که در آینده انتخابش خواهند کرد، تشکر کنم. مطمئنم که این تصمیم ناامیدتان نخواهد کرد. ما نهایت تلاش‌مان را خواهیم کرد تا انتظارات شما را نه تا ۱۰۰ درصدشان، بلکه تا ۱۵۰ یا حتی ۲۰۰ درصد برآورده سازیم!»


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید