2019 ژانویه 5

در ابتدایی‌ترین روزهای سال ۲۰۱۹، نتایج رای‌گیری سالانه در وب‌سایت «انجمن بین‌المللی معامله‌گران فارکس» (IAFT) منتشر شد. رای‌گیری برای هفتمین بار اجرا شده بود و بر اساس نتایجش، لیستی از مشهورترین شرکت‌های بازار مالی در سال ۲۰۱۸ به دست آمد. بیش از ۲۰۰ شرکت، در رقابتی تنگاتنگ شرکت کردند و تنها ۲۳ شرکت توانستند یکی از برترین جوایز را به دست بیاورند؛ نامزدی و به دست آوردن عنوان پیشروی بازار. شرکت کارگزاری NordFX بین آن‌ها بود. این شرکت، عنوان «بهترین کارگزار در آسیا» را با اختلافی زیاد از آن خودش کرد.

 NordFX در ادامه‌ی موفقیت‌های سال ۲۰۱۸، ۳ جایزه‌ی ارزشمند دیگر هم دریافت کرد1

دو خبر خوب دیگر هم در مجله‌ی «مارکت لیدر» (Market Leader) منتشر شد. این اخبار، نتایج رای‌گیری هیئت متخصصین «آکادمی مسترفارکس-وی» (MasterForex-V Academy) را منعکس می‌کردند. مدیریت و معامله‌گران حرفه‌ایِ آکادمی، نتایج حقیقی سازمان‌های مالی را در کل سال بررسی و در انتهای سال، نتایج نهایی بررسی‌شان را منتشر می‌کنند. به گفته‌ی ریاست شورای داوران رقابت، رتبه‌بندی نمایشگاه مسترفارکس-وی که بر مبنای ۲۴ معیار مختلف انجام می‌گیرد، نمایشگاهی است که در طی آن بهترین کارگزاری‌ها در هر بخشی معرفی می‌شوند. در سال ۲۰۱۸ و برای چهارمین سال متوالی، NordFX جایزه‌ی بزرگ را برای عنوان «بهترین کارگزار دنیا» دریافت کرد.    

این شرکت در معیارهای مختلفی، اکثر رای‌ها را از آن خودش کرد. این معیارها شامل بهترین کیفیت معامله، بهترین نوآوری‌ها، بهترین محصولات سرمایه‌گذاری و صندوق‌ها و تعدادی از پارامترهای مهم ارزیابی دیگر بود. لازم به ذکر است که حدود ۵۵ درصد از معامله‌گران آکادمی، حساب‌های معاملاتی‌شان را در NordFX باز کرده‌اند.

این شرکت، جایزه‌ی دیگری را هم از نمایشگاه مسترفارکس-وی به دست آورده است؛ جایزه‌ای با نام «بهترین کارگزار ارزهای دیجیتال سال ۲۰۱۸». دلیل اعطای این جایزه، فراهم کردن شرایطی منحصر به فرد برای معامله‌ی ارزهای دیجیتال بوده است که معامله‌گران با استفاده از آن‌ها می‌توانستند به بهترین نتایج دست پیدا کنند.

صمیمانه از تمام کسانی که به ما رای دادند سپاسگذاریم و به این موضوع واقفیم که این جایزه نه تنها نشان‌دهنده‌ی موفقیت شرکت در گذشته است، بلکه ما را موظف می‌کند که تمام تلاش‌های ممکن را انجام دهیم تا اعتماد شما را چه در زمان حال و چه در زمان آینده، تصدیق کنیم.


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید