2018 سپتامبر 26

NordFX دو جایزه را برای معاملات ارزهای دیجیتال از آن خود کرد1

پاییز امسال، NordFX دو جایزه‌ی ارزشمند را از آن خود کرد که نشانگرِ توسعه‌ی خلاقانه و خدمات سطح بالای معاملات ارزهای دیجیتال هستند. مجله‌ی بین‌المللی کسب و کار (International Business Magazine)، شرکت NordFX را بهترین کارگزار  برای معاملات ارزهای دیجیتال می‌داند. این شرکت با توحه به آرای شورای «مجله‌ی برندهای جهانی» (Global Brands Magazine)، به عنوان معتمدترین کارگزار ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۱۸ هم انتخاب شده است.

مجله‌ی برندهای جهانی در این باره می‌نویسد: «جوایز ما،  با این هدف اهدا می‌شوند که خدمات منحصر به فرد و چشمگیر شرکت‌ها را شناسایی کند و همچنین، به عملکردشان در سطح جهانی پاداش دهد. یک تیم مستقل، مسئول بررسی نامزدهای جایزه بوده است. این تیم، داده‌ها را از منابع مختلفی جمع‌آوری کرده است؛ منابعی شامل داده‌های اشخاص ثالث و گزارش‌های سالانه. طبق نظر تیم تحقیقات ما، شرکت شما در حوزه‌ی فارکس عملکردی عالی داشته است و به عنوان معتمدترین کارگزار معاملات ارزهای دیجیتال سال ۲۰۱۸ شناخته می‌شود.

این جایزه تصدیقی بر عملکرد عالی شرکت شماست؛ شرکتی که در چند سال اخیر عملکردی خارق‌العاده داشته و جایگاهش را به عنوان شرکتی عالی محکم ساخته است. از طرف مجله‌ی برندهای بین‌المللی به شما تبریک می‌گوییم!»

 


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید