2010 اکتبر 13

مشتریان عزیز!

NordFX به ارائه خدمات ممتاز به مشتریان خود از گروه های مختلف معامله گران و تغییر شرایط آنها به وضعیت بهتر و قابل استطاعت تر ادامه می دهد. بنابراین، با کمال خرسندی به اطلاع می رسانیم از 13 اکتبر به بعد، دسترسی مستقیم به یکی از سیستم های پیشرو جهانی ECN تحت نام ECN Integral برای مشتریان فراهم خواهد بود. ECN Integral بزرگترین موسسات مالی مانند UBS، RBS، HSBC، Bank of America، Citi و همینطور سایر بزرگان بانکداری و بخش های سرمایه گذاری بازار جهانی را یکپارچه می سازد.

ما پایانه معاملاتی حرفه ای NordFX را برای دستورات خرید/فروش مستقیم در چارچوب سیستم ECN پیشنهاد می کنیم که امکان انجام معاملات فارکس با کمترین هزینه و حداکثر راحتی را فراهم می آورد. اسپرد از 0 پیپ شروع می شود و کارمزدهای معاملاتی بسته به حجم تراکنش های ماهانه محاسبه می گردند. علاوه بر این، مشتریان ما می توانند از FIX API برای معاملاتی روباتیک خودکار استفاده کنند یا تبادل دیتا پایانه های معاملاتی دیگر درچارچوب ECN Integral نیز می تواند از طریق FIX API صورت گیرد. عمل کردن به صورت یک FIX API پروتکل انتقال فایل یک استاندارد بین المللی برای تبادل فایل بین اعضای مبادلات فارکس در زمانی سریع است.

ما اطمینان داریم که NFX Trades ابزاری معتبر و مناسب برای معامله گران حرفه ای NordFX خواهد بود که از طریق آن پیاده سازی تمامی استراتژی های معاملاتی و به حداقل رسانی هزینه های تراکنش ممکن خواهد بود. ما از شما دعوت به عمل می آوریم سکوی معاملاتی جدید را امتحان کرده و خودتان مزیت های آن را مشاهده نمایید. معاامله موفقیتی داشته باشید!


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید