2018 فوریه 13

NordFX: بهترین کارگزار آسیا برای ارزهای دیجیتال1

در آغازی‌ترین لحظات امسال، برندگان رقابت‌های IAFT  مشخص شدند و شرکت ما، جایزه‌ی  «بهترین کارگزار برای کار با ارزهای دیجیتال» را از آن خودش کرد. حالا، به دنبال نتایج رای‌گیری‌ای که در رقابت‌هایی با ساختار دیگر انجام شد، «رقابت‌های فارکس»، NordFX به عنوان بهترین کارگزار خرید و فروش ارزهای دیجیتال در سال گذشته شناخته شد.

از سال ۲۰۱۰، جامعه‌ی متخصصین که شامل معامله‌گران و بازدیدکنندگان سایت «رقابت‌های فارکس» می‌شد، به برنده‌ها در  تعدادی از  دسته‌بندی‌های مهم و معتبر رای می‌داد. امسال و در این دسته‌بندی‌ها، دسته‌هایی مربوط به بازار ارزهای دیجیتال، هم اضافه شده بودند.

کمیته‌ی برگزاری در اطلاعیه‌اش عنوان کرد «با افتخار، شرکت‌های برتر صنعت فارکس را در سال ۲۰۱۷، که با دقت هرچه‌تمام‌تر و در ۱۶ بخش مختلف انتخاب شده‌اند، معرفی کنیم.» «امسال، رقابت‌ها را با بخش جدیدی به روز کرده‌ایم. این بخش، تعهد شرکت‌ها را به توسعه‌ی بازار جدید ارزهای دیجیتال نشان می‌دهد.»

همان‌طور که در نتایج رای‌گیری مشخص است، متخصصین از فعالیت‌های NordFX قدردانی زیادی داشته‌اند؛ چه در صنعت فارکس و چه در صنعت خرید و فروش ارزهای دیجیتال. این تعهدات قبل از هرچیز، به فرصت بی‌نظیری باز می‌گردد که با اهرم ۱:۱۰۰۰ ایجاد شده است. در حال حاضر نه فقط بازارهای آسیا، بلکه تمام بازارها می‌توانند از این اهرم که در دنیای معاملات ارزهای دیجیتال بی نظیر است، استفاده کنند.


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید