2017 اکتبر 1

اول، بررسی پیش بینی هفته گذشته:

 • تصمیم بانک فدرال در مورد افزایش چهار برابر نرخ بهره در سال های 2017-18 همچنان بر جفت EUR / USD و همچنین نتایج انتخابات آلمان تسلط یافت و برای فرای مرکل نادیده نگرفت. به لطف این عوامل، به عنوان پیش بینی شده توسط اکثر کارشناسان، یورو تا اواسط هفته بیش از 230 امتیاز را از دست داد. با این حال، بعد از آن برخی از ضررهای بازی را به سمت افق 1.1815 افزایش داد؛
 • همانطور که برای GBP / USD، در اینجا دوباره دلار نشان داد رشد   را ، اما نه به عنوان قابل توجهی مانند یورو. پوند انگلیس در طول هفته گذشته تنها حدود 100 امتیاز را از دست داد.
 • USD / JPY. 85٪ از تحلیل گران، که توسط یک سوم از نوسانگرها در D1 پشتیبانی می شدند، انتظار اصلاح این جفت را داشتند و پس از آن روند صعودی ادامه داشت. این دقیقا همان چیزی است که اتفاق افتاد، با این حال، تصحیح کمتر از حد انتظار بود. در روز دوشنبه 25 سپتامبر، این جفت ارز به 111.50 رسیده بود و پس از آن رشد کرد و رشد خود را ادامه داد و در صبح به 113.25 رسید. در پایان هفته، دوره 5 روزه را در سطح 112.50 تکمیل کرد، که زمینه را برای بحث در مورد کاهش تدریجی حرکت به جلو ارائه می دهد؛
 • USD / CHF. 80٪ از کارشناسان، همان تعداد شاخص ها و تحلیل گرافیکی در D1، سطح 0.9770 را به عنوان حداکثر هفتگی برای این جفت نشان داد. آنها 100٪ حق داشتند: این دقیقا همان ارتفاعی بود که در 27 سپتامبر رسیده بود و در آن وجود دارد که روند محلی معکوس شده است و این باعث می شود که این جفت ارز حتی در روز جمعه 20 امتیاز پایین تر از ابتدای هفته باشد.

 

با توجه به پیش بینی هفته آینده، خلاصه نظرات تحلیل گران تعدادی از بانک ها و شرکت های کارگزاری، و همچنین پیش بینی های انجام شده بر اساس روش های مختلف تحلیل فنی و گرافیکی، می توان به شرح زیر  گفت:

 • وضعیت برای EUR / USD جفت ارز به نظر می رسد بسیار ناامن است، بنابراین نظرات متخصصان تقریبا به نصف تقسیم شده است، 50٪ از آنها برای رشد این جفت، 50٪ برای سقوط آن است. همانطور که برای شاخص های روند، در H4، دو سوم از آنها رنگ سبز و یک سوم قرمز است، و در D1، این راه دیگر است. نوسانگرهای H4 اولویت را به رنگ سبز نیز می رسانند، بنابراین درگیری های غیر قابل انطباق با نوسانگرهای قرمز در فریم زمان روزانه وارد می شوند.
  همانطور که برای تجزیه و تحلیل گرافیکی، با توجه به خواندن آن، این جفت دوباره سعی خواهد کرد که در 2-3 هفته آینده نزدیک به ارتفاع 1.2100 نزدیک شود، و پس از آن به جنوب تبدیل خواهد شد. هدف اصلی در این مورد حمایت از 1.1660 خواهد بود
  باید توجه داشته باشید که نتایج جلسه ECB در روز چهارشنبه 4 اکتبر و همچنین انتشار داده های مربوط به شغل های جدید که در خارج از بخش کشاورزی ایالات متحده در 6 اکتبر ایجاد شده است، می تواند بر روند شکل گیری روند تأثیر بگذارد. همانطور که انتظار می رود، این رقم ممکن است از 156K تا 98K و حتی به 75K کاهش یابد. به طور کلی اعتقاد بر این است که چنین کاهش شدیدی در NFP منجر به تضعیف دلار می شود. با این حال، بازیکنان بزرگ اغلب اخیرا علیه این قانون بازی کردند؛ به همین دلیل بسیاری از معامله گران زیان های جدی را متحمل می شوند؛
 • صحبت در مورد آینده GBP / USD، اکثر تحلیلگران (55٪) به جنوب نگاه می کنند. شاخص های روند در H4 و تجزیه و تحلیل گرافیکی از خلق و خوی نورد نیز پشتیبانی می کنند. در D1، تجزیه و تحلیل گرافیکی نشان می دهد که تا پایان پاییز، این جفت به مرز پایین تر از کانال رو به رشد متوسط می رسد که از ژانویه آغاز شده است. هدف 1.4670 است. نزدیکترین مقاومت در این مورد 1.3500 است.
  همانطور که برای بقیه کارشناسان، تنها 20 درصد از آنان به افزایش 1.3600 رسیده و 25 درصد برای روند صعودی هستند. تمام نوسانگرها و شاخص های روند در D1 موضع خنثی را نیز گرفته اند؛

پیش بینی فارکس برای EURUSD، GBPUSD، USDJPY و USDCHF برای 02 تا 06 اکتبر 20171

 • USD / JPY. 55٪ از تحلیلگران، با پشتیبانی از تجزیه و تحلیل گرافیکی و 25٪ از نوسانگرها، معتقدند که این جفت وارد مرحله اصلاح شده و در حال حاضر انتظار کاهش ناگهانی به سطح 111.00-111.50 است.
  یک دیدگاه جایگزین نشان می دهد که هیچ اصلاحیه ای وجود نخواهد داشت و این جفت ادامه پیدا خواهد کرد تا بدون توقف متوقف شود. این نظر توسط 45٪ از کارشناسان پشتیبانی می شود. هدف نهایی مرز بالایی کانال افقی میان مدت است که در سطح 114.50 قرار دارد.
  نخست وزیر ژاپن، آبه همچنین به تصمیم(بالا رفتن بازار ) گاو نر می رود و تصمیم دارد مجلس نمایندگان را در 22 اکتبر به تصویب برساند و انتخابات زودهنگام را برگزار کند.
 • پیش بینی برای جفت ارز USD / CHF فرض می کند که جفت در حالی که در کانال سمت 0.9585-0.9770 حرکت می کند. در عین حال، یک سوم از نوسانگرها سیگنال هایی را که بیش از پیش خریداری می شوند، می پردازند و از آن می توان انتظار داشت که سقوط آن به مرز پایین تر از راهرو و سپس بازگشت به سمت بالا باشد. بیش از 60 درصد از کارشناسان، شاخص های روند بر روی H4 و تجزیه و تحلیل گرافیکی در H4 و D1 با این دیدگاه موافق هستند.

 

روم بوتو، NordFX


« تحلیل و اخبار بازار
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید