2017 سپتامبر 15

بیتکوین و غیره: شروع راه یا شروع پایان؟1

 

چگونه به زودی cryptolorrhagia پایان خواهد یافت؟ و آنچه که سرمایه گذاران انتظار دارند: ثروت و هزاران درصد سود، یا مراسم تشییع جنازه در زیر خرابه اوراق قرضه سقوط کرده؟

شرکت کارگزاری NordFX ارائه می دهد تا هر دو در رشد و به سقوط بازار کریستوگرام به دست آورند.

 

 

به تازگی، سرفصل رسانه های مالی توسط بیت کوین و دیگر رمزنگاری ها به دست آمده است.

گزارش بلومبرگ "پریس هیلتون" فعالانه در جذب سرمایه گذاری در Cryptocurrency (ICO) شرکت کرده است.

"راه آهن سوئیس شروع به فروش بلیط برای بیت کوین"

"پست اتریش مبادله یورو به بیت کوین، Ethereum و دیگر بورس اوراق بهادار!"

"شرکت Viberate بیش از 10 میلیون دلار در ICO خود را فقط 4 دقیقه 42 ثانیه جذب کرده است!"

چنین سرشماری نمی تواند به جذب توجه کمک کند. و، به طور کلی، بیش از سزاوار است. به عنوان مثال، نرخ ارز اتريوم تنها براي نيمه اول سال 2017 بيش از 250 درصد افزايش يافته و بيت كوين در سپتامبر 2009 كاهش يافت. كمتر از 0.1 سنت، تنها پس از هشت سال نزديك به 5.000 دلار نزديك شد. یعنی فقط هشت سال است که قیمت آن 5 میلیون بار افزایش یافته است!

در واقع، چیزی است که برای کسانی که می خواهند به طور جدی سرمایه خود را افزایش دهند، به این فکر می کنند. علاوه بر این، بسیاری از پیش بینی های متخصصان بیشتر خوشبین تر هستند.

 

بنابراین، شرکت مشاوره ی بریتانیایی Juniper Research، محاسبه کرده است که در سال 2017 کل گردش مالی اوراق قرضه می تواند بر میزان 1 تریلیون دلار آمریکا غلبه کند و بیش از 15 برابر آن را در مقایسه با سال قبل افزایش دهد. علاوه بر بیت کوین ها، سهم قابل توجهی از اتریم و لایت کوین ساخته شده است.

کارشناسان Pantera Capital Management، Fundstrat Global Advisors و GFI Group Inc. معتقدند که تا پایان امسال بیتکوین به رقم 6.000 دلار برسد، در حالی که Standpoint Research در سال 2018 به 7،500 دلار پیش بینی می کند.

در مورد دیدگاه بلندمدت، Fundstrat و Standpoint Research انتظار دارند که تا سال 2022 ارزش این رمزنگاری ارز حدود 25،000 دلار باشد و پس از پنج سال دیگر، در سال 2027، به سطح 50،000 دلار برسد!

اما این همه نیست! به عنوان مثال، کانال تلویزیونی CNBC پیش بینی کرده است که تحلیلگر بانک Saxo Bank کای ون پترسن، که بر اساس آن، سرمایه بازار بیتکوین در دهه آینده می تواند به 1.75 تریلیون دلار رسیدن، به این ترتیب نرخ مبادله آن به 100،000 دلار افزایش می یابد !

 

جان گوردون، تحلیلگر ارشد شرکت کارگزاری NordFX، می گوید: "همه این پیش بینی ها، بازار را گرم می کنند، سرمایه گذاران جدید را جذب می کنند، و آنها را تبدیل به مشتریان می کند. با این حال، بسیاری از سرمایه داران، کریستوگرام ها را به عنوان هرمی که در هوا و می تواند در هر لحظه سقوط کند. "

امروز، بازار کریستوگرام، همچون Clondike به، جذب دلالان و کلاهبرداران از همه راه حلها است. Financial Times " می نویسد. مدیر سابق یاهو براد گارلینگهاوس این نشریه را مطرح می کند، به گفته وی، این بازار مستلزم نظارت و قوانین قوی است  .

گوردون از NordFX همچنان ادامه می دهد: عدم تنظیم توسط سازمان های دولتی، بسیاری از سرمایه گذاران جدی را متقاعد می کند که می دانند که یک بورس اوراق بهادار می تواند یک شبه غیرقانونی باشد. به یاد بیاورید که در اوایل ماه سپتامبر مقامات چین استفاده از ICO را ممنوع کرد بود یکن به طور ناگهانی 5٪ از دست داد و اتریم 12٪ قیمت را از دست داد. "

 

در حال حاضر، بانک مرکزی تقریبا تمام قدرت های مالی پیشرو را بر عهده دارد که آیا کشف رمزنگاری در سطح دولتی را تشخیص دهد یا خیر. این کار فقط برای خرد کردن آنها کار نخواهد کرد، زیرا تنظیم کننده ها تحت فشار ثابت هستند، از جمله ساختارهای بزرگ تجاری. بنابراین، طبق گزارش شرکت تحلیلی Autonomous، از اوایل ماه اوت، 55 صندوق بودجه سرمایه گذاری در سرمایه گذاری های کریستوآرژنتیک شرکت داشته اند. و با توجه به فورچون، 30 بانک بزرگ، غول های فنی و دیگر سازمان ها، از جمله JP مورگان چیس، مایکروسافت، اینتل، BNP Paribas، BP، سیسکو، Credit Suisse، و غیره به یک گروه به نام Enterprise Ethereum Alliance برای ایجاد یک شبکه مبتنی بر اتریم.

 

گفته می شود که کریستوگرام ها آینده ای عالی دارند، اما حضور وحشی دارند. به گفته استراتژیست های بانک مرکزی آمریکا مریل لینچ، وضعیت ممکن است با افزایش رشد و افزایش نقدینگی تغییر یابد. و شاید، رونق اصلی هنوز به دست نیامده است، زمانی که غول های بخش خرده فروشی مانند آمازون، فیس بوک، ویزا و مسترکارت، شروع به پذیرش رمزنگاری ارز می کنند.

"جورج گوردون تحلیلگر NordFX می گوید:" طی 10 سال گذشته، شرکت ما شهرت خوبی را به عنوان محافظه کار به دست آورده است. " - ما فقط محصولات اثبات شده را به مشتریان خود ارائه می دهیم، اما ما نمی توانیم چنین پدیده ای را به عنوان رمزنگاری ارز مورد توجه قرار دهیم. اکنون هزاران نفر از آنها وجود دارد، و سرمایه گذاری در بسیاری از آنها بیش از حد خطرناک است. بنابراین، از همه این تنوع، ما سه مورد از محبوب ترین و امیدوار کننده ها - Bitcoin، Etherium و Litecoin را انتخاب کردیم، معاملاتی که در حال حاضر می تواند بر روی پلت فرم ما ساخته شود.

من می خواهم توجه داشته باشم که در NordFX، معاملات با رمزنگاری ارز برای نخبگان منحصر به فرد نیست. آنها نه تنها برای سرمایه گذاران بزرگ، بلکه برای افراد معمولی نیز با 50 یا 100 دلار قابل دسترسی هستند. علاوه بر این، این معاملات را می توان در هر دو رشد پول نقد و سقوط آن باشد، که اجازه می دهد مشتریان ما در هر نوسانات بازار سود کنند . "


« تحلیل و اخبار بازار
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید