2016 دسامبر 11

اول، یک بررسی از پیش بینی هفته گذشته:

  • پیش بینی هفته گذشته برای EUR / USD در نظر گرفته تعدادی از حالات، همه از آن با دقت نزدیک به 100٪ به حقیقت پیوست. اجازه دهید ما  با این واقعیت شروع کنیم که در 2 دسامبر، هنگامی که  مصاحبه ای با یکی از نشریات معتبر مالی جهان انجام گرفت، NordFX تحلیلگر ارشد جان گوردون هشدار داد که، در ارتباط با رفراندوم در ایتالیا، احتمال وجود دارد که می تواند یک شکاف در آنجا بوجود بیاید از افتتاح جلسه هفته . او همچنین گفت که، با وجود افزایش نوسانات، چیزی نزدیک به نرخ ارز جهش زیر Brexit رخ می دهد.از این پیش بینی ثابت می شود که درست است. 65٪ از تحلیلگران بررسی این باور بودند که این جفت ارز بار دیگر آزمایش کم پایان سال 2015 در سطح 1.0510. روز دوشنبه، این جفت ارز در واقع به 1.0505 علامت سقوط کرد. تجزیه و تحلیل گرافیکی مشخص شده است که این ممکن است توسط یک تک به تک جدی به مقاومت در 1.0900 منطقه برسد. و در روز پنجشنبه، پس از اخبار از بانک مرکزی اروپا، این جفت ارز به سطح 1.0873 افزایش یافت. سپس آن را به پایین خط حمایت اصلی برای پایان ماه نوامبر، مطابق با قرائت شاخص در D1، که نشان می دهد یک میان مدت روند خنثی شده بود رفت.
  • همانطور که برای رفتار GBP / USD، یک اختلاف در هفته گذشته بین شاخص ها و کارشناسان وجود دارد. بسیاری از سابق با اشاره به شمال، حتی اگر آنها نشان دهد که این جفت ارز اشباع خرید است. دومی اصرار داشت که این جفت ارز باید حداقل به سطح 1.2510 برسد. آنها تبدیل به به حقیقت نزدیک تر. با وجود افزایش اندک در این جفت ارز در آغاز هفته، با شروع سشنبه آن به طور ناگهانی پایین رفت - روز جمعه آن را بیش از 200 نقطه از دست داده بود.
  • پیش بینی برای USD / JPY در این واقعیت است که این جفت ارز نوسانات در محدوده فوریه-مارس 2016 راهرو ادامه بود. به طور کلی، این نسخه ثابت می شود درست است، با برخی از غلبه احساسات صعودی نسبت به پایان هفته دارد.
  • USD / CHF. در اینجا، 70٪ از کارشناسان، تجزیه و تحلیل گرافیکی، و 80٪ از شاخص در H4 برای کاهش این جفت ارز به حداقل سطح 1.0000 رای دادند. در روز پنج شنبه، به عنوان پیش بینی شده، این جفت ارز کاهش یافت و به 1.0020 علامت رسید پس از اتمام کار، به نظر می رسید به تصمیم گرفته اند برای دلجویی از 30 درصد باقی مانده از تحلیلگران، که از یک روند خنثی صحبت می کرد، و برای اولین بار به مرز پایین تر (1.0070) و به مرز بالا (1.0200) از کانال فوق افزایش یافت .

 

پیش بینی برای هفته آینده:

جمعبندی نظرات بسیاری از تحلیلگران از ده بانک های پیشرو جهان و شرکت های کارگزاری، و همچنین پیش بینی بر اساس روش های مختلف تجزیه و تحلیل فنی و گرافیکی، در بر داشت زیر می توان پیشنهاد:

  • پیش بینی آینده EUR / USD، بسیاری از شاخص ها به طور فعال حمایت از فروش این جفت حتی اگر در H4 25٪از آنها می گویند آن را اشباع فروش است. تحلیلگران در امتداد خطوط زیر تقسیم کرد: 50 درصد در تک به تک رو به بالا این جفت ارز است باورند، 35 درصد ادامه روند رو به پایین، و باقی مانده 15 درصد رای برای حرکت جانبی آن حمایت می کنند. تجزیه و تحلیل گرافیکی، به عنوان اغلب اتفاق می افتد، اشاره به یک مصالحه. با توجه به خوانش آن، جفت اول ممکن است به مقاومت 1.0650 دوباره بجای اول برگشتن و پس از آن به سمت جنوب ادامه داشته باشد - برای اولین بار به پشتیبانی 1.0510 و پس از آن، شاید، حتی بیشتر به پایین ماه مارس 2015 در 1.0460 مجاورت کنند. در همان زمان، ما باید توجه داشته باشید که تصمیم فدرال رزرو آمریکا به نرخ بهره در انتظار روز چهارشنبه 14 دسامبر، و اگر آن را در نهایت افزایش یافته است، آن را به طور قابل توجهی می تواند به تقویت دلار در برابر دیگر ارزهای جهان باشد ؛
  • USD / JPY. به احتمال زیاد، برای نیمه اول از هفته جفت سعی خواهد کرد تا در محدوده راهرو افقی، که آن را برای اولین بار دو هفته پیش وارد بماند. آینده دور آن، به عنوان بالا ذکر شد، خواهد شد با تصمیم فدرال رزرو آمریکا در نرخ بهره، در پیش بینی که احساسات صعودی ادامه خواهد داد به تسلط تعیین می شود. سطوح حمایت می 114.40، 113.10، 112.00. سطح مقاومت در 116.70 و 118.70 است .
  • USD / CHF. در اینجا، 70٪ از کارشناسان، تجزیه و تحلیل گرافیکی، و از همه شاخص در H4 و D1 بر این باورند که این جفت ارز ادامه خواهد داد به رشد کردن.ماه 2015 حداکثر (1.0300) به عنوان هدف مورد ستایش قرار داد. پس از آن رسیده است، با توجه به خوانش تجزیه و تحلیل گرافیکی، این جفت ارز ممکن است یک بار دیگر به 1.0050-1.0115 منطقه قرار  گیرد.
  • با توجه به آینده GBP / USD، حدود 60 درصد از کارشناسان بر این باورند که این جفت ارز کم خواهد شد  به 1.2400-1.2500 منطقه است. با این حال، به  در مورد EUR / USD، تعدادی از شاخص های آن را می گویند اشباع فروش است. بنابراین، می توان فرض کرد که این جفت ارز در یک کانال جانبی در 1.2550-1.2700 در حالی که جانبیهر دو شاخص و تجزیه و تحلیل گرافیکی بر روی D1 با این دیدن همه مواردباقی بماند. ؛

 

روم بوتکو، NordFX


« تحلیل و اخبار بازار
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید