2016 اکتبر 6

آن  که همیشه تماشا جالب است اینکه چگونه مردم انتخاب کنند و پس از آن درک کنند که چرا آن اتفاق افتاد. آنچه که در اینجا به معنای آینده است انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا، اما انتخاب از سرمایه گذاران، به اشتراک سیگنال های معاملاتی در خدمات مشابه نام در پلت فرم MT4 است. پس از همه، مردم نه تنها اشتراک، آنها عملا خود، اغلب قابل توجهی است !، وجوه سپرده به یک معامله گر داده شده - ارائه دهنده سیگنال است.

آن به خوبی شناخته شده است که هر پول چیزی مربوط نیاز به توجه ویژه. به طور طبیعی، این نیز به کپی کردن خودکار معاملات از معامله گران دیگر اعمال می شود. از لحاظ فنی، ممکن است فقط به انتخاب ارائه دهنده سیگنال نشان دادن حداکثر سود و کپی تجارت خود. اما آن که همیشه بهترین گزینه است؟ به طور معمول، تحلیلگر برجسته از NordFX شرکت کارگزار جان گوردون بیان نظر خود را در مورد این موضوع. ، به عنوان اغلب اتفاق می افتد، او تمایل به انتخاب در مشترک نگاه کنیم تنها از طریق عینک رنگ سرخ .

پس از نتایج سپتامبر 2016، از 10محبوب ترین  سیگنال های صفحه در میان مشترکان به شرح زیر است:

محل

 

نام سیگنال

 

رشد،

%

تعداد مشترکان

 

قیمت اشتراک $ در هر ماه

 

I

 CALM

2045

498

26

II

 MenjadiTrader PAMM 144842

91

468

Free

III

 Seven Majors Renko Scalper

301

336

20

IV

 Revolution

4138

317

20

V

 New Stable Forex Profit

44

261

20

VI

 Small to BIG Money

468

143

34

VII

 WaterFragance

1544

122

25

VIII

 F Cracker

281

98

25

IX

 WaterFragance2

38

91

25

X

 SURVIVOR

2060

84

25

"اگر برای شما مهم نیست"، همسالان گوردون در مانیتور کامپیوتر خود، " تجزیه و تحلیل با سیگنال به نام CALM آغاز خواهد شد - از مبتدی امتیاز بالا ما، که برای اولین بار وارد 10 سیگنال برتر من به شما بگویم فورا که در وهله اول نه تنها در میان مشترکین، بلکه در رتبه ایجاد شده توسط شرکت تجاری MetaQuotes گرفت. و این  که به هیچ وجه بی اهمیت ، نیست به عنوان دو تا از این رتبه بندی بسیار اغلب در میان خود مطابقت ندارد.

پس چرا بیش از هزار و پانصد سرمایه گذاران چنین شیفتگی عمیق که سیگنال، به طوری که آنها به آن سپرده 2.200.000 $ می کنند برای مدیریت؟

من فرض درست حدس می زنم، که نویسنده آن دارای سابقه جامد به عنوان PAMM مدیریتی. HOZYIN، است که توسط سپرده های متعدد و خروج وجوه همراه - این از خود سیگنال دیگری مشهود است.

همانطور که برای آرامش، این سیگنال کمی قدیمی بیش از یک سال و در طول 12 ماه اول آن را نشان داد است، رشد حدود 25٪ در هر ماه. با استفاده از این، خروج بارها و بارها در این منطقه از 40 درصد از سپرده، پس از آن نویسنده از سیگنال تصمیم به کاهش خطر حداقل تا 30٪ ظاهر شد. اما، به عنوان اغلب اتفاق می افتد، همراه با خطر سودآوری نیز کاهش یافت است. با توجه به پیش بینی های نویسنده، آن را از 10٪ تا 15٪ در هر ماه در حال حاضر، و این امکان وجود دارد که با چنین پارامترهای 10 سیگنال برتر تنظیمات  سرمایه گذاران ترک خواهد کرد . اما تا کنون تصور آن را می سازد از یک سیگنال کاملا پایدار و سودآور است

در اینجا من می خواهم به توجه به یک لحظه خاص در ارتباط با نظارت آنلاین بر روی وب سایت MQL5.com، "گوردون همچنان ادامه دارد." در میان پارامترهای اصلی و مشخص شده ترین 'حداکثر افت سرمایه است مشخص کنید. این پارامتر، از یک دست، است و نه برای سرمایه گذاران وحشتناک، اما از سوی دیگر - آن است که منطقی عینی نیست پارادوکس این است که در نهایت آن را تنها می تواند افزایش ، دهد اما به هیچ وجه کاهش نمی دهد..

بیایید سعی کنید تا به موضوع از این نکات دقیق وظریف  توجه کنید و با به عنوان مثال از سیگنال CALM .

هنگامی که آن را در زندگی آغاز شده نویسنده آن اعمال یک استراتژی و نه خطرناک ، و حداکثر افت سرمایه حقوق صاحبان سهام در آن زمان ساخته شده 44٪. اگر او شروع به خطر حتی بیشتر، و خروج را افزایش می دهد، اجازه دهید بگویم، تا 60٪، سپس آن را در ستون مربوطه ثابت شده است. با این حال، نویسنده ما کاهش خطرات، و ارزش حداکثر افت سرمایه خود کاهش یافت و به 30٪. پس چه؟ او می تواند پنج، ده، بیست سال دیگر تجارت، کاهش افت سرمایه از 44 درصد به 30 درصد، 10 درصد، به صفر! اما در این ستون از اینجا تا ابدیت آن 44٪، که در آن زمان از جوانان خشمگین از این سیگنال تشکیل شد، مشخص خواهد شد.

آیا این عادلانه است ؟

به نظر من، مانند مادام العمر 'نقطه سیاه و سفید (آیا به یاد رمان "جزیره گنج" توسط استیونسون؟) کاملا عادلانه نیست. و تنها گزینه برای خلاص شدن از این "لعنت" است را به ثبت نام یک سیگنال جدید. اما پس از آن کل کار ماه طولانی و یا طولانی مدت از ارائه دهنده خراب خواهد  شد، و این سیگنال جدید در پایین بسیار از امتیاز، که هیچ مشترک بالقوه و سرمایه گذار تا به حال به دست آوردن است.

به نظر من، حداقل یک پارامتر - مقدار متوسط کاهش نیروها برای تمام طول عمر از سیگنال - می تواند جلو نزدیک به حداکثر افت سرمایه تنظیم شده است. تا زمانی که این اتفاق می افتد، از شما می خواهم به نگاه با دقت در نمودار از افت سرمایه کنید ، که در نظارت بر هر یک از سیگنال گنجانده شده است. و قبل از اشتراک، مقایسه پویایی این نمودار به داده ها بر روی سودآوری از سیگنال قرار دارند. این دیدگاه درست و عادلانه است.

داده ها بر روی سودآوری است به طور کلی پارامتر بسیار مهم و آشکار است که اجازه می دهد تا به تصویر چه چیزی را از یک اشتراک انتظار می رود. بیایید، برای مثال، انقلاب سیگنال - محل IV در این رتبه. رشد در یک سال و نیم می سازد بیش از 4000٪ با حداکثر افت سرمایه از 8٪ - یک تعجب چه بیشتر می تواند آن را برای خواسته می شود؟ اما اگر ما به نتایج حاصل از آخرین ماه نگاه کنیم، معلوم است که همه چیز را در راه  آن آرزو نمی شود. در واقع، در ماه مه گذشته سال 2015، سود ساخته شده 150٪، و در حال حاضر، در ماه های اخیر، تصویر کاملا متفاوت بوده است: آوریل - 1.66٪، مه - 0 ژوئن - 1.53٪، ژوئیه - 6.79٪، اوت - 3.31٪، سپتامبر (در زمان نگارش این مقاله) - 0.62٪ و در همه! چه هزاران نفر از درصد وجود دارد به بحث در مورد آن ؟ پیش بینی سالانه MQL5.com - بیش از 16 درصد در سال است. تا  شما، خوانندگان عزیز، تصمیم بگیرد که آیا آن را به ارزش به اشتراک جمله سیگنال است. "

و یک قطعه از توصیه "، J. گوردون ادامه می دهد،" را انتخاب کنید برای اشتراک تنها آن سیگنال است که می تواند تحلیل در دوره زمانی نسبتا طولانی - حداقل حدود یک سال در غیر این صورت، در تعدادی از موارد، شما می توانید شگفتی ناخوشایند را کشف کنید.. من نمی خواهم به گمان کسی از هر چیزی بگویم ، اما گاهی اوقات نتایج در نمودار رشد قبل از خط خاکستری نازک عمودی و بعد از آن به طور قابل توجهی متفاوت است.

برای روشن شدن، این خط به معنای آغاز نظارت آنلاین بر روی بخشی از MQL5.com.

بنابراین، برای مثال، در ماه اوت یک سیگنال بیشتر، که در یک ماه با کاهش کمتر از 35٪ به دست آورد بیش از 2800٪ از سود، با نزدیک شدن  10 سیگنال برتر. دوست من گفت: بیش از 2800٪ در 31 روز! باورنکردنیه! اما قبل از آغاز نظارت آنلاین مستقل بوده است. و پس از آن - در ماه سپتامبر - آن را نشان داد 37 درصد از سود و کاهش تقریبا 60٪. (این کاهش نیروها بسیار که با یک جایزه 100٪ اغلب برای بسته شدن حساب های منجر). من نمی دانم که چگونه نویسنده این سیگنال می تواند مانند یک کاهش در سود 75 بار توضیح دهد. اما من می دانم که در ماه سپتامبر او بلافاصله دو سیگنال جدید که رشد ... 6000٪ و 7000٪ بود، در کمتر از یک ماه نشان داد ثبت نام کرد"!

"من این معامله گر فوق العاده را از نزدیک تماشا خواهم کرد و من قطعا شما را در مورد پیشرفت خود  (یا شکست) خواهم . گفت در همین حال من می خواهم تاکید کنم که تحلیلگر برجسته NordFX  ما می رویم  نه برای ترساندن سرمایه گذاران، بلکه در مقابل، آنها را متقاعد برای عضویت در هر سیگنال داده شده است. ما فقط می خواهیم برای به اشتراک گذاشتن تجربه  از تجزیه و تحلیل سیگنال، برای نشان دادن آنچه در پشت چهره و نمودار نظارت پنهان، و به اطمینان حاصل شود که شما اگر استراتوسفر نباشد، اما  سود واقعی است. اعتراف می کنم که یک پرنده در دست، بهتر دو در چوب است.  آن است، به هر حال، یکی از اصول اساسی کار از شرکت ما - ثبات و قابلیت اطمینان. فارکس کسب و کار جدی، که شما باید  ان را بسیار جدی . و مطمئنا، با احترام بگیرید!


« تحلیل و اخبار بازار
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید