2016 ژوئن 23

پس از Brexit پیش بینی دوم هر مرد انگلیسی پایان انگلستان در 10 سال آینده است. این داده ها تکان دهنده از بررسی انجام شده توسط بی بی سی می باشد. روشن است که چنین آشفتگی اما نمی تواند اثر آینده پوند انگلیس و همچنین - یکی از ارزهای اصلی که در بازار فارکس معامله در حال حاضر باشد.

GBP / USD جفت به طور پیوسته دارای مقام سوم در سلسله مراتب جهان ارزهای در رابطه با سطح نقدینگی. حجم معاملات آن را برعهده قبل از رفراندوم عضویت پادشاهی متحده اتحادیه اروپا در حدود 12 ٪ از تمام معاملات انجام شده در بازار فارکس، و یکی از عوامل کلیدی در تعیین محبوبیت این زوج در میان معامله گران نوسانات بالایی آن است.

آمار برای سال های اخیر نشان داده حساسیت بسیار بالایی از GBP عوامل بنیادی از جمله نه تنها داده ها را در وضعیت اقتصاد و تصمیمات بانک مرکزی انگلستان بریتانیا، بلکه داده های مشابه از اروپا و ایالات متحده است. نوسانات نرخ قابل توجهی از پوند انگلیس به طور مداوم به اظهارات مقامات اروپایی و همکاران خود در خارج از کشور منجر شده است.

و آن همه رخ داده قبل از Brexit ! چه خواهد شد به «انگلیسی» در شرایط یک فورس ماژور واقعی اتفاق می افتد؟

این منطقی است که فرض کنیم ، " تحلیلگر برجسته NordFX شرکت کارگزار ، جان گوردون می گوید:" که تا زمانی که مقامات بریتانیا رسما آغاز روند خروج از اتحادیه اروپا اعلام و راه اندازی یک پیاده سازی خاص از این تصمیم ، پوند خواهد شد سعی کنید در اطراف واگن و حتی تلاش برای بهبود تا حدودی مواضع خود است. اما به محض فاصله بین اروپا و انگلستان واقعا شروع به افزایش ، پوند خواهد واقعا " روز بارانی " را ببینید. مشکلات با بودجه و جدی کسری حساب جاری مشهود است. در چنین شرایطی بسیار دشوار خواهد بود به کم کردن سرعت خروج سرمایه سرمایه گذاری و حداقل برای خنثی احساسات گاو نر در بازار ارز خارجی است. "

در سمت تلنگر ، متخصص و اقتصاددان ارشد اروپا از بانک انگلستان، Johnathan Loynes ، تخمین می زند که سقوط نرخ ارز پوند ، برعکس، به خوبی می تواند به اقتصاد ملی خدمت کند. " پوند بیش از 11٪ در برابر سبد ارزی کاهش یافته است" ، J. Loynes اظهار داشت: " و آن را به عنوان چیزی منفی درک شده است. با این حال نرخ ارز پوند قبل از Brexit بیش از حد بالا بوده است و تا به حال به کاهش کسری تجاری این کشور کمک نمی کند، و صادرات بریتانیا غیر رقابتی گران " . " کاهش نرخ ارز از پوند می توانید شروع جدی برای صادرات بریتانیا پا زدن دوباره "، او صنعتگران بریتانیا در گزارش اخیر خود آرامش.

این نظر از نزدیک اکو از نظر برنده جایزه ولفسون، اقتصاددان راجر بوتل، که - حتی قبل از رفراندوم ! - اظهار داشت که اگر شهروندان بریتانیایی برای خروج از اتحادیه اروپا و پوند رای دادند به شدت مستهلک ، در دراز مدت اثر آن مثبت - کمک به تراز تجاری و پل کسری تراز تجاری با استفاده از افزایش صادرات بریتانیا و کاهش تقاضای داخلی برای واردات.

همانطور که برای تحلیلگران تحقیقات کردیت سوئیس ثابت ، آنها ، شاید، از خوش بینی از همکاران خود را از بانک انگلستان را به اشتراک بگذارید و آنها تجدید نظر عمده ای از پیش بینی برای جفت ارز اصلی ، اعلام کرد.

تجدید نظر غالب این است که پیش بینی برای GBP / USD 1.58-1.22 کاهش یافته است. همانطور که برای سه ماه پیش بینی EUR / USD ، با توجه به ShahabJalinoos از کردیت سوئیس ، آن را به 1.05 کاهش دهد. "در حال حاضر ، زمانی که سناریو منفی یک واقعیت است، شد" تحلیلگر می گوید: " ما معتقدیم که بازار به طور مداوم در تلاش برای فروش این جفت. "

متخصصان از کنگلومرا مالی هلندی ING پیش بینی کاهش کمی عمیق تر برای GBP / USD . با توجه به پیش بینی های خود ، این جفت ارز به زودی می تواند به پایین به 1.10-1.20 . با استفاده از این ، در یک مدت دیگر تجزیه و تحلیل از ING رنگ یک تصویر بدتری از ارتباط با برگزاری احتمالی دوم همهپرسی استقلال اسکاتلند و از دست دادن وضعیت ارز ذخیره به پوند . " روشن است که عدم شفافیت ( در رابطه با آینده بریتانیا)، رئیس استراتژی FX در ING در لندن ، کریس ترنر، می گوید: - خواهد GBP نسبت به کاهش ارزش شدید فشار.

همانطور که برای بانک سرمایه گذاری جی پی مورگان ، خلاصه نتایج حاصل از Brexit ، آن را نیز پیش بینی به روز شده، با توجه به اینکه به عنوان اوایل در سه ماهه سوم سال 2016 GBP / USD در زیر سطح 1.29 سقوط، و EUR / GBP خواهد علامت از 0.8760 برسد .

"حتی قبل از Brexit "، - می گوید: جان گوردون از NordFX ، " تحلیلگران نشان داد سطح 1.30 در برابر دلار آمریکا به عنوان سطح بحرانی است.

وسیله آن اعتقاد بر این است که اگر این جفت ارز در زیر آن تثبیت شده ، و سپس پوند که انتظار می رود به پایین بیشتر به 1.15 ، و سپس حتی بیشتر پایین - پایین به برابری با آمریکا ارز . این جفت ارز در حال حاضر تست سطح 1.28 ، آینده ، با این حال ، تا حد زیادی در آن مراحل خواهد شد که از سوی مقامات بریتانیا گرفته شده بستگی دارد. "


« تحلیل و اخبار بازار
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید