2014 فوریه 19

NordFX با تعهد به ارائه خدمات در سطح بالا و پیگیری تمامی موارد نوین فارکس، با افتخار اعلام می دارد که سرویسی جدید را به نام «سیگنال» ازتوسعه دهنده پلت فرم های تجاری MT4 و MT5 نرم افزار شرکت MetaQuotes به مشتریان خود عرضه می کند.

این سرویس با پایانه های تجاری MT4 و MT5 که NordFX عرضه می کند، ادغام شده است و به هیچ نرم افزار دیگری نیاز ندارد و به تاجران امکان برقراری ارتباط با ارائه دهندگان سیگنال های معاملاتی در سرتاسر جهان را می دهد و سیگنال های دلخواه را به صورت خودکار کپی می کند.

برای انتخاب مناسب ترین ارائه دهنده تنها چند کلیک کافی است تا استراتژی و عملکرد تجاری وی را مشاهده کنید و عضو سیگنال های وی شوید.

برخی از مزیت های «سیگنال ها» عبارت اند از:

  • حمایت ویژه از مشترکین در برابر محاسبات اشتباه میزان لات معاملات و بارگذاری بیش از حد از سپرده.
  • شفافیت کامل تاریخ تجارت و سطح بالایی از امنیت برای برای معامله گران و ارائه دهندگان.
  • عدم دسترسی شخص ثالث به حساب و توازن توسط معامله گران و ارائه دهندگان و حتی عدم درخواست رمز عبور سرمایه گذار.

اشتراک سیگنال به صورت آزاد و رایگان ارائه می گردد. مدت استاندار اشتراک 1 ماه است. در صورت پرداخت حق اشتراک، هزینه ناچیز و ثابتی وجود دارد. برای معاملات حق کیمسیونی دریافت نمی شود. دستورالعمل گام به گام در سایت انجمن MQL5 به آدرس زیر موجود می باشد: https://www.mql5.com/en/articles/523

یک تاجر می تواند تبدیل به یک ارائه دهنده سیگنال شود و برای آن هزینه ای را دریافت کند. برای این منظور، وی می بایست به عنوان فروشنده در وب سایت انجمن MQL5 (برای اطلاعات بیشتر به وب سایت زیر مراجعه نمایید: https://www.mql5.com/en/articles/591). برای تمامی سیگنال های پرداخت شده یک دوره احراز صلاحیت یک ماهه و یک دوره نظارتی زمانی که برای انطباق با تعدادی پیش نیاز مورد بررسی قرار می گیرند، وجود دارد. اگر یک تاجر سیگنال های رایگانی را ارائه دهد، آنها نیازی به گذراندن دوره احراز صلاحیت ندارند.

ما اطمینان داریم که شراکت ما با انجمن MQL5 فرصت های تجاری جدیدی را در اختیار شما می گذرد و نه تنها کار شما را در فارکس آسانتر می کند بلکه علاوه بر مزیت هایی که در بالا ذکر شد، کار شما را موثرتر و سودآور تر می کند.


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید