2013 دسامبر 9

NordFXاز شرکت در دوازدهمین MENAنمایشگاه فارکس بسیار خرسند می باشد و اسپانسر رسمی ‌این رویداد محسوب ‌شد. این نمایشگاه در امارات متحده، دبی و در 14-15 نوامبر 2013 برگزار گردید و بسیاری از شرکت‌های کارگزاری پیشگام موجود در منطقه را دور هم جمع کرد.

دبی یکی از اصلی ترین و روبه رشدترین مراکز تجاری در جهان به شمار می‌رود؛ بنابراین جای هیچ تعجبی نیست که نمایشگاه فارکس افراد زیادی را از کشورهای مختلف- از خاورمیانه و آفریقا گرفته تا اروپا و آمریکا- به اینجا بکشاند. به همین دلیل، نمایندگان NordFX آمادگی میزبانی از تعداد بیشماری از بازدیدگنندگان را داشتند و پاسخگوی سوالات آنان بودند و مطالبی را در مورد خدمات شرکت با آنها به اشتراک گذاشتند. ترکیب بازدیدگنندگان بسیار متنوع بود- افرادی که گام‌های نخست خود را در بازار فارکس برمی‌داشتند و همچنین تاجران باتجربهای که به دنبال موقعیت‌های جدید در سرمایه‌گذاری‌های فارکس بودند. مشاوران NordFX بسیار خوشحال بودند که هر آنچه را که این گروه‌ها به دنبال آن هستند را در اختیار آنان قرار می دادند.

این نمایشگاه همچنین فرآیند ملاقات با شرکا را سهولت بخشید و در این ملاقات‌ها همکاری‌های بالقوه با در نظر گرفتن بهبود کیفیت خدمات NordFX مورد بحث قرار گرفت. علاوه بر این، نمایندگان شرکت شانس صحبت با رسانه‌های گروهی و پاسخ به سوالات آنها در حوزۀ NordFX و شرکت آن در نمایشگاه فارکس را داشتند.

این رویداد درمراسم ویژه ای که درآن بهترین شرکت‌های کارگزار جوایزی را در برای نامزدی در حوزه‌های مختلف دریافت می‌کردند، به اوج خود رسید.NordFX جایزۀ بهترین پلت فرم فارکس عربی 2013 را از آن خود کرد.

ما از این شناخت عمومی‌کیفیت خدمات NordFXبسیار قدردانی می‌کنیم.

این شرکت به سهم خود از برگزارکنندگان این نمایشگاه برای سخت‌کوشی و البته تمام ‌بازدیدکنندگانی که از NordFX برای علاقمندی آنها به این شرکت و پیشنهادات آن کمال تشکر و قدردانی را دارد.


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید