2013 نوامبر 21

NordFX دامنه‌ی سیستم‌های پرداخت خود را نیز افزایش داده است. هم اکنون شما به Elecsnet و HandyBank، یک سیستم بانکداری اینترنتی، نیز دسترسی دارید و این سیستم به شما اجازه‌ی انتقال راحت پول از حساب کاربری تجاری را می‌دهد.

سپرده‌گذاری سرمایه سریع‌تر و قابلیت دسترسی به آن بیشتر شده است. زیرا شما دیگر نیاز به ثبت نام کیف پول در سیستم پرداخت برای استفاده از Elecsnet را ندارید. همه‌ی آن چیزی که می‌بایست انجام دهید یافتن یکی از پایانه‌های پرداخت Elecsnet در شهر خودتان و سپرده‌گذاری پول در حساب کاربری HandyBank ما می‌باشد. جزئیات سپرده‌گذاری و دستورالعمل گام به گام در Trader’s Cabinet جایی که به راحتی می‌توانید “Elecsnet” و “HandyBank” را به عنوان روش سرمایه گذاری انتخاب کنید، در دسترس می‌باشد.

Elecsnet یک شرکت پیشتاز روسی می‌باشد که امکان پرداخت آنی برای خرید کالاها و خدمات به علاوه‌ی انتقال سریع پول را فراهم می‌آورد. این شرکت در حدود 3700 پایانه در 49 ناحیه‌ی راروسیه دارد و در حال گسترش دامنه‌ی جغرافیایی خود می‌باشد.

ما اطمینان داریم که شراکت ما با Elecsnet و HandyBank به شما در مدیریت حساب کاربری تجاری‌تان با سهولت و راحتی بیشتری کمک خواهد کرد.


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید