2013 می 14

NordFXانتشار آخرین نسخهBuild 500MetaTrader4با قابلیت های بروزرسانی شده و گسترش یافته را به سرعت به اطلاع کلیه مشتریان خود می‌رساند.

MT4 build جدید امکانمدیریت حق تقدم سطوح معاملات از نمودار فراهم می کند. برای تعیین سطوح Stop Loss ( توقف ضرر) و کسب سود (Take Profit) برای یک پوزیشن، شما به سادگی می توانید با بالا کشیدن و رها کردن سطح مورد نیاز به سمت بالا (TP برای پوزیشن های خرید) و یا رو به پایین (SL برای پوزیشن های فروش) این کار را انجام دهید. هنگامی که حالت "معامله با یک کلیک" در حالت فعال باشد، کشیدن سطح معاملات در جدول، به اصلاح فوری دستور بدون ظاهر شدن کادر محاوره ای معامله منجر می شود.

علاوه بر این، معامله سریع در مجموع آسان تر می شود - زمانی که حالت "معامله با یک کلیک" فعال باشد، کادر محاوره ای معامله درست بعد از یک عملیات موفق بسته می شود و اگر یک خطا نشان داده شود، کادر محاوره ای معامله علت آن را نشان می دهد. همچنین، زمانی که حالت "معامله با یک کلیک" فعال است، فرمان "بستن" در منوی زمینه یک پوزیشن، به بسته شدن فوری پوزیشن بدون ظاهر شدن مجدد کادر محاوره ای معامله منجر می شود.

استفاده از هشدار ها و سیگنال های معاملاتی حتی کارآمدتر و موثرتر از همیشه شده شده است. اکنون می توان هشدارها را از طریق خود نمودار تنظیم کرد. به منظور بهبود ویژگی های سیگنال، کپی کردن سیگنالهای معاملاتی اصلاح شده است - در اوایل وجود این خطاها گاهی اوقات به کپی کردن مجدد یک پوریشن معاملاتی پس از آن که آن پوزیشن بسته شد منجر می شد. کادر محاوره ای اشتراک سیگنال در حال حاضر شامل یک هشدار دقیق از تنظیمات مختلف برای ابزارهای معاملاتی در منبع سیگنال وبرای طرف اشتراک كننده‌ است. این مسئله موجب کاهش شانس اشتراک به یک سیگنال ناسازگار با حساب معاملاتی اشتراک کننده می شود. علاوه بر این، ویژگی "فعال کردن سیگنال های خودی" اضافه شده است که فقط اجازه دریافت سیگنال های دریافتی از کارگزار شما را می دهد.

آخرین بیلد شامل یکسری موارد ارتقای دیگر است که موجب می شود پایانه معاملاتی دقیق تر و مطمئن تر عمل کند:

  •  خطاهای که سبب فریز شدن درخواست های معاملاتی در ساعات اوج معاملات از برنامه های MQL4می شد، برطرف شده است؛
  •  نمایش نمودار قیمت ها با طیف وسیعی از مقادیر به روز رسانی شده است؛
  •  نمایش قیمت ها با دقتی تا 4 رقم اعشار در برگه معاملات سریع بهبود یافته است؛
  •  ذخیره یک تصویر نمودار در حالت "نمودار فعال (به همان صورت) " اصلاح شده است؛
  •  عملکرد پایانه مشتری در رابطه با حجم بالای تاریخچه معاملاتی بهینه سازی شده است؛
  •  ثبت عملیات با دستورات توقف ادامه دار اضافه شده است؛
  •  محاسبه بسیار دقیق تر از تاریخچه معاملاتی که در ایجاد گزارشات تاریخچه جامع و ساده کاربرد دارد اصلاح شده است.

به منظور استفاده مطلوب تر از МТ4MultiTerminal، بیلد 500 برنامه در حال حاضر دارای نمایش بهتر پنجره "پایش بازار" در حالت "قیمت های ظاهر شونده" در مواردی که حساب های مشتری مابه التفاوت اضافی در اسپردها دارد می باشد. بالاتر و بهتر از آن، خطاها در ثبت های خرابی سیستم اصلاح شده اند.

لطفا توجه داشته باشید که از 1 آگوست 2013 پایانه های MT4 با بیلد قدیمی تر از 439 دیگر قابل پشتیبانی نمی باشند. با توجه به این موضوع، ما اکیداً توصیه می کنیم که تمام مشتریان پایانه های معاملاتی خود را در آینده نزدیک ارتقاء دهند.

ما اطمینان داریم که جدیدترین موارد ارتقاء و قابلیت های بهبود یافته MetaTrader4 فعالیت معاملاتی شما را آسان تر، راحت تر و سودآورتر خواهد کرد!

 


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید