حساب پس‌انداز محصول دانش فنی منحصربه‌فرد متخصصان NordFX بر مبنای تکنولوژی DeFi است.
DeFi (که از عبارت انگلیسی " تأمین مالی غیرمتمرکز" گرفته شده است) واژه‌ای است که کاربردهای خاصی در کریپتو یا بلاک‌چین دارد و هدف آن حذف واسطه‌های مالی است.

حساب پس‌انداز به لطف استفاده از DeFi مزیت‌های غیرقابل‌انکاری دارد.
- این حساب به شما اجازه می‌دهد تا درآمد منفعل حدود ۳۰% در سال را کسب کنید
- و از طریق کار در بازارهای مالی و گرفتن وام معاملاتی با بهره فقط ۳% در سال بتوانید سودتان را از کار در بازار مالی افزایش دهد.

درآمد سرمایه‌گذاری به‌صورت روزانه به حساب پس‌انداز واریز می‌شود و بدون هیچ محدودیتی در هر زمانی که بخواهید می‌توانید آن را برداشت کنید.

می‌توانید در میز کار معامله‌گر در بخش مربوطه (یک " راکت" در نوارابزار) به حساب پس‌انداز پول واریز کنید یا از آن برداشت کنید.
ضمناً می‌توانید از حساب پس‌اندازتان یک وام معاملاتی بگیرید. برای این کار روی دکمه «دریافت وام» کلیک کنید و مبلغ موردنیازتان را انتخاب کنید. وجه وام فوراً به موجودی میز کار معامله‌گر واریز می‌شود و می‌توانید از آن برای معامله با شرایط مشابه با حساب Zero استفاده کنید.

محبوب‌ترین استیبل کوین جهان یعنی تتر (USDT) که نرخ آن با نرخ ۱:۱ با دلار واقعی آمریکا تضمین شده است به‌عنوان ارز در این حساب استفاده می‌شود.
تأمین مالی حساب با USDC، DAI، BUSD و سایر استیبل‌کوین‌ها امکان‌پذیر است و این ارزها به‌صورت خودکار به USDT تبدیل می‌شوند. برداشت هم به‌صورت USDT امکان‌پذیر است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید